Teraz my

kzarecka

2007-11-08

terazmy_160Telewizyjny program "Teraz My" szybko zdobył rzesze stałych fanów. Nie wiem, czy wśród polityków, wśród widzów jednak z pewnością. Jak się okazuje również wśród czytelników. Na krakowskich Targach Książki autorzy programu (czy raczej tutaj poprawniej byłoby użyć sformułowania - autorzy książki) byli oblegani. Wielu bowiem chciało zdobyć autografy w publikacji "Teraz My prześwietlamy", której autorami są oczywiście: Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski.

O książce - Fascynująca analiza gorących wydarzeń politycznych ostatnich lat. Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski rozmawiają o patologiach II RP, nadziei na IV RP i destrukcji tejże. Zdradzają kulisy swoich programów, przypominają obietnice wyborcze polityków i opowiadają o... wahaniach wagi. Doskonała literatura faktu wyjaśniająca fundamentalne problemy polskiego świata polityki. Znakomity dowcip, cięte riposty, uczciwe i czasami ostre uwagi na temat rzeczywistości politycznej i jej bohaterów. W książce utrwalono doskonałe wywiady przeprowadzone w kontrowersyjnych programach, a także wzbogacono je o bezcenne komentarze autorów. Pierwszy z opisanych programów to "Prześwietlenie", który pojawił się na antenie TVN24 w 2004 r., a podczas którego przepytano na różne okoliczności 286 gości. Zapraszani byli politycy, ale również osoby z polityką prawie (jak sejmowy fryzjer) lub w ogóle niezwiązane (Marek Kondrat, Gustaw Holoubek). W programie "Teraz My" o tym, jak powstawała IV RP i co się w niej działo opowiadali m.in. Jarosław i Lech Kaczyńscy, Michał Kamiński, Jacek Kurski, Renata Beger, Andrzej Lepper. W pierwszym programie "Teraz My" jednym z gości był astrolog Tomasz Gocłowski. Warto dziś przypomnieć, co mówił. Wielbiciele Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego, a także dobrego jedzenia, poznają tajemnice diet obu panów - dowiedzą się, co jedzą na śniadanie, co lubią konsumować na obiad i jakie towarzystwo im służy podczas posiłków.

Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski "Teraz My prześwietlamy"; Wydawnictwo: G + J Gruner + Jahr; Liczba stron: 408; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-60-376-94-2

KaHa

Tagi: tomasz sekielski, andrzej morozowski, teraz my, program, teraz my prześwietlamy, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany