Seks w wielkim mieście za wszelką cenę!

kzarecka

2007-12-05

bushnell_160.Najpierw napisała "Seks w wielkim mieście" i świat ją pokochał. Książka stala się bestsellerem, a zrealizowany na jej podstawie i wyprodukowany przez HBO serial bił rekordy popularności. Teraz mamy "Za wszelką cenę" - kolejną nowoczesną komedię obyczajową. Autorką jest oczywiście Candance Bushnell okrzyknięta przez "Daily Telegraph" Jane Austen z kieliszkiem martini. Bushnell, którą charakteryzuje błyskotliwe poczucie humoru i upodobanie do satyry spolecznej, tym razem przedstawi nam historię modelki, której uderzyła do głowy woda sodowa.
O książce - Janey Wilcox jest modelką. Miewa wygórowane ambicje, a kiedy przychodzą pierwsze poważne sukcesy, okazuje się klasycznym przypadkiem wody sodowej. Candace Bushnell przestawia przygody Janey na tle świata olśniewającego pozornym przepychem: świata samochodów za sto tysięcy dolarów, graczy w polo o powalającej muskulaturze, wszechpotężnych magnatów medialnych, apartamentów na nowojorskiej Piątej Alei oraz znajomości, których interesowność potrafią dostrzec tylko znawcy arkanów towarzyskich.
Wkroczywszy do tego świata, w którym pieniądz jest zasadą nadrzędną, Janey padnie ofiarą niewidocznych sił, które sprzysięgną się przeciwko niej. Będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest dla niej miłość i przyjaźń, a także zastanowić się, ile gotowa jest poświęcić w imię spełnienia swoich marzeń.


Candance Bushnell "Za wszelką cenę"; Wydawnictwo: Prószyński i S-ka; Tłumaczenie: Michał Juszkiewicz; Format: 110 x 175 mm; Liczba stron: 624; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7469-627-2


KaHa

Tagi: candance bushnell, książka, serial, seks w wielkim mieście, za wszelką cenę, wyadwnictwo prószyński, HBO, modelka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany