Azyl?

kzarecka

2008-01-07

bezpiecznydom_160"Bezpieczny dom" to kolejna w Polsce powieść Nicci French. Nicci French... "Nicci", czyli imię Nicci Gerrard i "French" nazwisko Seana Frencha. Ta para brytyjskich dziennikarzy przekonuje do swoich książek coraz większą liczbę krytyków i czytelników. Zadebiutowali "Grą pamięci" i od tego czasu kojarzeni są z nowoczesnymi thrillerami z wątkami psychologicznymi. A tak na marginesie - to całkiem interesujący sposób spędzania wspólnych chwil (Gerrard i French są małżeństwem).

O książce - Miasteczkiem Stamford wstrząsa makabryczna zbrodnia: na oczach nastoletniej Fiony zostają zamordowani jej rodzice. Dziewczyna cudem uchodzi z życiem. Ponieważ grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo, miejscowa policja szuka dla niej bezpiecznej kryjówki. Idealnym miejscem ma być dom doktor Samanthy Laschen – specjalistki w leczeniu zaburzeń pourazowych, która z kilkuletnią córką przeprowadziła się niedawno w tamte strony. Samantha zgadza się przyjąć pod swój dach nieznajomą. Wkrótce bezpieczny dom przestaje być azylem dla jego mieszkańców.

Nicci French "Bezpieczny dom"; Wydawnictwo: Książnica; Tłumaczenie: Jan Kraśko; Format: 110 x 175 mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-245-7529-9

KaHa

Tagi: bezpieczny dom, książka, nicci french, nicci gerrard, sean french, wydawnictwo książnica, thriller, psychologia,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany