Sekretna odpowiedź?

kzarecka

2008-10-02

sekretna_odpowied378_160Sekret był pożądany. Sekret był wyklęty. Sekret był skrywany. Rozumieli go najwięksi. TERAZ sekret jest ujawniany. Przeczytaj, uwierz, otrzymaj... sekret. Skąd to znamy? Tak, to słowa z trailera reklamującego "Sekret" Rhondy Byrne. Fenomen wydawniczy... Sekret został zdradzony. Czy ktoś (oprócz wydawnictw na całym świecie, które kupiły prawa do tej publikacji) się wzbogacił? Nie wiem. Wiem jedno: był "Sekret", teraz jest "Odpowiedź". A dokładnie - będzie 14 listopada. Jeśli chcecie wiedzieć, jak zaprogramować swój umysł, sięgnijcie po propozycję Johna Assarafa i Murraya Smitha. A po lekturze idźcie i rozmnażajcie się... Bądź po prostu bogaćcie.


O książce - W swojej wizjonerskiej pracy "Odpowiedź", wielokrotnie nagradzany autor książek notowanych na liście bestsellerów New York Times, John Assaraf i guru biznesu Murray Smith napisali na nowo książkę, która rewolucjonizuje zasady przedsiębiorczości XXI wieku. Dwaj odnoszący wielkie sukcesy przedsiębiorcy połączyli siły i zawarli swoje wyjątkowe umiejętności i techniki w rewolucyjnym przewodniku, który umożliwia odniesienie sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu. Assaraf i Snith wiedzą jak zminimalizować ryzyko i zmaksymalizować zyski, a w "Odpowiedzi" zamknęli podstawy swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności, dzięki czemu miliony ludzi, mogą zrealizować marzenia swojego życia. Korzystając z wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz badań z zakresu fizyki kwantowej, autorzy pokazują jak można zaprogramować swój umysł na sukces i mieć życie, o jakim się marzy. Ucząc czytelników sposobu wykorzystania nowo odkrytych "niezwykłych" zmysłów dla osiągnięcia sukcesu w biznesie, autorzy pokazują swoje marzenia, zwyczaje, myśli i działania jakie legły u podstaw zbudowania przez nich i rozwinięcia osiemnastu przedsiębiorstw, które generują multimilionowe dochody.

John Assaraf - jest obecnie autorem znanych na całym świecie bestsellerów, wykładowcą i doradcą biznesowym, który z wielkim oddaniem pomaga przedsiębiorcom pomnażać majątki i jednocześnie prowadzić niezwykłe życie. John poświęcił ostatnie dwadzieścia pięć lat na studiowanie ludzkiego mózgu, fizyki kwantowej i strategii biznesowych, odnoszących się do osiągnięcia sukcesu w interesach i życiu. Wykorzystując to, czego się nauczył, John zbudował od zera cztery wielomilionowe przedsiębiorstwa, a teraz dzieli się swoimi ideami związanymi z biznesem i pomnażaniem majątku z przedsiębiorcami i przedstawicielami małego i średniego biznesu na całym świecie.

Murray Smith - jest biznesmenem, twórcą trzynastu przedsiębiorstw generujących miliardowe obroty, guru finansowym i doradcą prezesów wielu amerykańskich firm.

John Assaraf, Murray Smith "Odpowiedź"; Wydawnictwo: Nowa Proza; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7534-048-8

KaHa

O "Sekrecie" na łamach PL

Tagi: John Assaraf, Murray Smith, Odpowiedź, książka, sekret, byrne,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany