Hitler kaput!

kzarecka

2009-04-01

hitler_kaput_160Co by było, gdyby Hitlera ktoś zabił? Oczywiście w czasach, kiedy nie miał jeszcze w planach wojny. Z pewnością wielu się zastanawiało. Co by było, gdyby... - to jedno z "ulubionych" pytań ludzkości. Jeśli lubicie komiksy i jeśli chcecie poznać odpowiedź dotyczącą przywódcy Trzeciej Rzeszy, sięgnijcie po "Skasowałem Adolfa Hitlera" w scenariuszu i rysunkach Jasona. Komiks wyszedł za sprawą działalności wydawnictwa Taurus, które, jak twierdzi, wypuszcza na rynek tylko tomy mające ciekawą i wciagającą fabułę. A także takie, które urzekają ciekawą grafiką. Zatem - oto "Skasowałem...", opowieść o płatnym mordercy, Hitlerze i podróżach w czasie.


O książce - Co by było, gdybyśmy żyli w świecie, gdzie morderca do wynajęcia to legalny i często spotykany zawód, taki jak na przykład lekarz czy prawnik. Co by było, gdyby jakiś naukowiec wynajął jednego z tych zabójców do najbardziej niewiarygodnego zlecenia jego życia: by cofnął się w czasie i zabił Adolfa Hitlera, zanim zdołał on wprowadzić w życie swoje plany? I co by było, gdyby Hitler przeżył zamach, ukradł maszynę czasu, przeniósł się do XXI wieku... i pozostawił niedoszłego zabójcę 70 lat za sobą?

Jason "Skasowałem Adolfa Hitlera"; Wydawnictwo: Taurus; Format: 170 x 235 mm; Ilość stron: 48; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-60298-35-0

KaHa

Tagi: Jason, Skasowałem Adolfa Hitler, komiks,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany