Polak potrafi

kzarecka

2009-04-14

polak_potrafi_160Kupiliście poradnik, przeczytaliście, wdrożyliście w swoje życie pewne zasady, czekacie na rezultaty podjętych działań, a tu... nic. Patrzycie na lewo, na prawo i nadal nic. Nic, nic, nic. W czym problem? Poradnik nie był polskiego autora. A skoro nie Polak go napisał, to... co on może wiedzieć o polskich realiach? Tak, pi razy drzwi, reklamowana jest książka "Przyciągnij miłość". To ona nauczy cię jak: być atrakcyjnym dla siebie i innych, sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera, świadomie przyciągnąć partnera do siebie, bardziej akceptować siebie i swoje atuty, przyciągnąć miłość do twojego życia, cieszyć się życiem, kontrolować emocje, szanować siebie za to, kim jesteś. Nauczy, bo napisała ją Agnieszka Przybysz (czytaj: POLKA).


O książce - Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu. Jak często zdarza ci się myśleć o twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na zmiany. A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań? Pamiętaj, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz. Wszystko, co czujesz i co myślisz, wraca do ciebie. Ale być może nie wiesz czego chcesz? Dlatego potrzebujesz profesjonalnego coacha, który poprowadzi cię i pomoże odkryć twoje pragnienia, a następnie pokaże ci, jak je osiągnąć. Coach to twój przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian. Dotychczas ukazało się wiele książek zagranicznych autorów, które być może przeczytałaś, lecz czy zmieniły one twoje życie? Może nie zadziałały, bo nie były dostosowane do polskich realiów. Może miałaś pytania, lecz nie mogłaś ich zadać autorowi? Może potrzebowałaś kontynuowania zmian na indywidualnych spotkaniach z autorem, lecz było to niemożliwe? Teraz to się zmieniło. Agnieszka Przybysz jest polskim pionierem coachingu i założycielem pierwszego w Polsce Coaching Institute. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce.

Fragment

Uświadomiła sobie, że błędem, jaki do tej pory popełniała, było nie szukanie miłości w sobie, a u innych, zachowywanie się trochę tak jak "żebrak"" proszący o okruchy pożywienia, którym jest w tym wypadku miłość. Wzorce przejęte z dzieciństwa odegrały tu znaczącą rolę. Bardzo często w związkach miłości partnerzy zachowują się jakby prowadzili transakcje wymienne: ty mi dasz to i tamto - (utrzymanie, wspaniały dom...) ja ci dam to i tamto - (zadbam o dom, ugotuję i zapewnię wspaniały seks - oby tak było). Są to związki dających i oczekujących. A co się stanie, gdy on lub ona przestanie z jakiegoś powodu dawać? Wtedy najczęściej partner przestaje spełniać twoje oczekiwania i zastanawiasz się nad zmianą, szukaniem kogoś, kto spełni twoje wymagania i oczekiwania. Najczęściej jednak według utrwalonego wzorca trafisz na kogoś, kto po jakimś czasie też przestaje spełniać twoje oczekiwania, jeśli związek ma model transakcji. Często ten model warunkowej miłości pochodzi z czasów dzieciństwa, gdy rodzice mówili Dziecku: "jeśli zrobisz to lub tamto, to mama/tata będzie cię kochać" lub, tak jak słyszałam ostatnio: "jeśli będziesz grzeczny, to dziadek będzie ciebie kochał, jeśli nie, to dziadek odejdzie" – to zostało powiedziane do małego trzyletniego dziecka. Albo: "jeśli będziesz grzeczny to mama będzie ciebie kochała". Jak myślisz, co spowoduje taka informacja przekazywana dziecku wielokrotnie? Czy według ciebie miłość rodziców do dzieci ma wpływ na to, jak one potem potrafią dawać i przyjmować miłość?

Agnieszka Przybysz "Przyciągnij miłość"; Wydawnictwo: Nowa Proza; Format: 145 x 185 mm; Liczba stron: 236; Okładka: twarda; ISBN: 978-83- 7534-064-8

KaHa

Tagi: Agnieszka Przybysz , Przyciągnij miłość, fragment, coaching,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany