Anonim nie odpuszcza żywym i umarłym

kzarecka

2010-02-04

oko_160"Ci, którzy przeczytają tę książkę, mogą nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego...", "Pamiętaj, każdy kto czyta Księgę bez tytułu zostaje zamordowany" i wreszcie "Pod żadnym pozorem nie czytaj". Ostrzegał autor, ostrzegało wydawnictwo. Nic z tego. Tłum i tak sięgnął po dzieło. Anonim od "Księgi bez tytułu" postanowił jednak nie odpuścić i napisał "Oko księżyca". Najwyraźniej poczuł niedosyt krwi. Pragnie wyssać ją z nowych czytelników, pragnie pożreć ciała tych, których już uśmiercił."Oko" jest... kontynuacją "Księgi". Okazało się, że ci, którzy oddali życie pierwszej książce, zrobili błąd. Kontynuację mogą mieć tylko w zaświatach... Ach! A niech tam - proponuję miłośnikom czarnego humoru. Wszystkim!

O książce - Brawurowa kontynuacja wyśmienitej powieści przygodowej, pełnej czarnego humoru i makabry (czyli " wspomnianej wyżej "Księgi…"). Tytułowe O"ko księżyca" to kamień o magicznej mocy, ukradziony z egzotycznego klasztoru. Świat ulegnie katastrofie, jeśli posiądzie go Władca Ciemności. Obecnie posiada go Peto, ostatni z mnichów hubalan. Powracając do Santa Mondega nie wie, że znajdzie się w centrum upiornych (dosłownie!) wydarzeń, które szykuje zabijak nad zabijaki ? Bourbon Kid. Zbliża się Halloween: w miasteczku pojawiają się odrażające kreatury, wampiry i wilkołaki.

Anonim "Oko księżyca"; Wydawnictwo: Świat Książki; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 446; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-247-1466-7

KaHa

Tagi: Anonim, księga bez tytułu, Tarantino, czarny humor,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany