Zasada dziewięćdziesięciu dni

kzarecka

2010-03-27

damafacet_160Cóż to za zasada? Rozwinę w pełni: "Zasada dziewięćdziesięciu dni. Ford wymaga tego od swoich pracowników. Czy Ty też powinnaś ją stosować wobec swojego mężczyzny?". Jeśli chcemy znaleźć odpowiedź na to pytanie, musimy zajrzeć do "Bądź damą, myśl jak facet" - poradnika, który ukazał się na rynku dzięki Nowej Prozie (wydawnictwo od "Sekretu", "Chaty" i innych ciekawych publikacji). Autorem jest Steve Harvey, "mężczyzna dużego temperamentu". Książka była dwanaście miesięcy (inaczej - rok, ale ta większa liczba brzmi dumniej w uszach) na liście bestsellerów "New York Timesa". W Amazon była czwartą najlepszą książką roku 2009. Rady podane z humorem.


O książce – Odpowiedzi na pytania, które zawsze chciałaś zadać: Czy mężczyźni lubią zakupy? Czy mężczyźni wolą kobiety, które gotują? Dlaczego mężczyźni nie lubią się przytulać po seksie? Autor udziela mądrych, starannych porad nowoczesnym parom w dostępny i zabawny sposób. Steve podjął się tego wyzwania, ponieważ, jak mówi "kobiety nie mają zielonego pojęcia o facetach", "mężczyzna zawsze wychodzi na swoje", i Steve ma zamiar to zmienić. W swoich poradach często wyraża swą opinię o mężczyznach dosyć zwięźle: "Jeśli odetniesz go od seksu, znajdzie inną kobietę, by mu dała to, czego on chce i czego potrzebuje – ciasteczka". Feministki i ludzie bez poczucia humoru nie podążą z pewnością za radami Harveya, ale wiele potrzebujących miłości powinno wypróbować jego rady, a zwłaszcza te z ostatniego rozdziału, w którym Harvey odpowiada na najczęściej powtarzające się pytania.

• Jak rozpoznać maminsynka i czy jeśli taki Ci się trafi, to czy w ogóle można coś z tym zrobić?
• Kiedy przedstawić mu dzieci? I co można wyczytać z pierwszej reakcji i interakcji między Twoim facetem a Twoimi dziećmi?
• Pięć podstawowych pytań, jakie każda kobieta powinna zadać mężczyźnie, żeby się zorientować, czy traktuje ją poważnie.
• I wiele innych…

Aktor i prezenter Steve Harvey zaczynał karierę w latach 90. Pojawił się potem w głośnym serialu TV pt: "The Steve Harvey Show", grał w serialu HBO, był gospodarzem znanego program "It's Showtime" i wydał debiutancki album "Live" Down South Somewhere?

Steve Harvey "Bądź damą, myśl jak facet"; Wydawnictwo: Nowa Proza; Tłumaczenie: Jacek Drewnowski; Format: 136 x 174 mm; Liczba stron: 240; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7534-084-6

KaHa

Kup książkę

Tagi: Poradnik, Chata, Sekret, Odpowiedź, Nowa Proza,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany