"Cukiernia pod Amorem" - następca "Rozlewiska"?

kzarecka

2010-04-29

cukiernia_pod_amorem_160Z przyjemnością informuję o nowości wydawniczej Naszej Księgarni, czyli pierwszej części z trzytomowej sagi o Gutowie. Po pierwsze, dlatego że autorką jest Małgosia Gutowska-Adamczyk. Po drugie - trzymałam za nią kciuki od pierwszych stron tej sagi. Teraz możecie poznać "Cukiernię pod Amorem". Teraz do waszych myśli trafią Zajezierscy. Czy "Cukiernia..." stanie się bestsellerem na miarę "Rozlewiska" Małgosi Kalicińskiej? Oby. Jedna Małgosia, druga Małgosia, jedna zdolna, druga zdolna... Tylko patrzeć, jak ludzie rzucą się do księgarń. Gosiu, nadal trzymam kciuki!


O książce - Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła? W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów.

O sadze - Autorka opisuje losy kilku pokoleń kobiet (i ich mężczyzn) w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Znakomicie oddaje koloryt epoki, zarówno jeśli chodzi o realia życia codziennego, jak i przełomowe wydarzenia historyczne. Przeplata przeszłość z teraźniejszością, tworząc niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach, ich marzeniach i namiętnościach oraz wytrwałym dążeniu do wyznaczonych celów.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk "Cukiernie pod Amorem. Zajezierscy"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Format: 135 x 204 mm; Liczba stron: 472; Okłądka: miękka; ISBN: 978-83-10-11603-1

KaHa

Kup książkę

Tagi: nie tylko o pisaniu Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Polska Sekcja IBBY przyznała nagrody, 110 ulic, Gutowska-Adamczyk,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany