Upadli? Mag atakuje kolejną dobrą książką

kzarecka

2010-05-24

upadli_160Odkąd pamiętam widziałam cienie. Mroczne kształty. Były tam w noc pożaru. Czasami myślę, że tylko anioł stróż, może mnie ochronić, ale nigdy nie wierzyłam w anioły... dopóki nie poznałam jego. To słowa z trailera do książki "Upadli" (polecam obejrzeć bez głosu; wydaje się wtedy zdecydowanie bardziej przyciągający, tajemniczy). Prawa do powieści o dwóch upadłych aniołach, których do życia powołała Lauren Kate, zakupił Disney (już tłumaczę - to, że Disney, nie oznacza, że mamy do czynienia z bajką dla najmłodszych!). Po wampirach przyszedł czas na anioły - czy teraz one będą wiwatować na pierwszych miejscach list bestsellerów na całym świecie? Bardzo, bardzo możliwe.


O książce - W Danielu Grigori jest coś boleśnie znajomego. Luce Price zwraca uwagę na tajemniczego i zdystansowanego Daniela już pierwszego dnia w szkole Sword & Cross w dusznej Georgii. On jest jedynym jasnym punktem w miejscu, gdzie nie wolno korzystać z komórek, inni uczniowie to świry, a każdy ich ruch śledzą kamery. Choć Daniel nie chce mieć nic wspólnego z Luce - i robi wszystko, żeby dać jej to wyraźnie do zrozumienia - dziewczyna nie potrafi się powstrzymać. Przyciągana niczym ćma do płomienia, musi dowiedzieć się, jaką tajemnicę ukrywa Daniel... nawet gdyby to miało ją zabić.

Lauren Kate "Upadli"; Wydawnictwo: Mag; Tłumaczenie: Anna Studniarek; Liczba stron: 480; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7480-169-0

KaHa

Wejdź do księgarni

Tagi: Anioł stróż, wampir, Czysta krew, Stephenie Meyer,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany