Grochola - stare próchno?

kzarecka

2010-05-26

zielone_drzwi_160Przyznaję szczerze - z różnymi uczuciami podchodziłam do podania informacji o nowej książce Katarzyny Grocholi. Głównie przez to, że "Zielone drzwi" to autobiografia. Może jednak taka publikacja czytelników zainteresuje? A może cytując autorkę: "To moje życie", lepiej nie pchać się i nie podglądać? No ale przecież... sama zaprasza. Później pomyślałam - skoro Joanna Chmielewska napisała "Stare próchno" (ubóstwiam tytuł!) i kilka innych części autobiografii, może i na Grocholę ludzie się skuszą? A teraz dochodzą mnie słuchy, że książka jest "fantastyczna", zatem... kto chce, proszę bardzo, można czytać.


O książce - Ile z osobowości Katarzyny Grocholi mają bohaterki jej powieści? W jakim stopniu życie autorki, jej własne przemyślenia i ukochane miejsca przenikają na karty książek? Które zbiegi okoliczności w realnym życiu były tak nieprawdopodobne, że pisarka dotychczas o nich nie wspominała? Miłośnicy najpoczytniejszej polskiej autorki nareszcie mają okazję dowiedzieć się, jaka naprawdę jest Katarzyna Grochola.

Razem z nią podróżujemy przez magiczną krainę dzieciństwa i przeżywamy najtrudniejsze chwile, wspominamy podróże, poznajemy najbliższe osoby i ukochane zwierzaki.

"Zielone drzwi" to zabawna i wzruszająca książka, pokazująca, że najciekawsze scenariusze pisze życie.

Katarzyna Grochola "Zielone drzwi"; Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie; Format: 123 x 197 mm; Liczba stron: 408; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-08-04459-9

KaHa

Kup książkę

Tagi: Grochola, Kryształowy Anioł, trzepot skrzydeł,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany