Pawlikowska w nowej roli

kzarecka

2010-10-19

blondynka_160National Geographic wydał serię książek Beaty Pawlikowskiej. I w sumie nic w tym dziwnego, nierawdaż? A jednak. To publikacje do... nauki języków obcych. Zapewne nie poświęciłabym temu uwagi, gdyby nie fakt, że słynna dziennikarka i podróżniczka postanowiła podzielić się swoją wiedzą na temat nauki języków, ale nie... podręcznikowo. "Blondynka na językach" to nie podręcznik, a "kurs rozmawiania w języku obcym" - tak twierdzi Pawlikowska. Uczyć należy się instynktownie (zapamiętywać, powtarzać), a nie wbijać do głowy nużącą gramatykę. W serii "Brytyjski Angielski", "Angielski USA", "Niemiecki".


O książce - Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy.

Języka obcego można się nauczyć instynktownie – najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Pomoże Ci w tym specjalnie zaprojektowana książka oraz płyta CD. Powodzenia!

Beata Pawlikowska: - "Blondynka na językach" to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki.

KaHa

Kup książkę

Tagi: Pawlikowska, Cejrowski, W dżungli miłości, świat według blondynki, National Geographic, Bieguni,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany