Idealna...

kzarecka

2014-09-09

o.krok.za.daleko_160... lektura dla miłośników zaskakujących zakończeń - napisano o "Kroku za daleko". O tak, suspens! O tak, thriller, który ma wprowadzić nas w stan "braku możliwości oderwania się od czytania". O tak! Okładka (a zawsze zwracam na nie uwagę) nie przykuła mojej uwagi. Nie zainteresowała. Nie sprawiła, że chciałam chwycić powieść w rękę. Coś jednak zmusiło mnie, aby dowiedzieć się o niej więcej. I... I dzięki temu w PL pojawił się ten wpis. Okładka nie urzeka, słowa owszem. A o słowa wszystkim nam chodzi. Przyjemnej lektury!O książce - Szczęśliwe z pozoru małżeństwo. Uroczy synek. Piękny dom. Co więc sprawia, że Emily Coleman pewnego ranka wstaje i jak gdyby nigdy nic porzuca swoje życie, by zacząć wszystko od nowa? Przeżyła załamanie nerwowe? Chce uciec przed dysfunkcyjną rodziną – szczególnie przed zaburzoną siostrą bliźniaczką? I co oznacza prześladująca ją data, kiedy będzie musiała stawić czoło przeszłości? Nikt dotąd nie odkrył jej tajemnicy. Czy tobie się uda?

Time Out: - Czy ktokolwiek z nas choć raz nie myślał o tym, by rzucić wszystkie obowiązki, zmienić nazwisko i rozpocząć nowe życie? W tym inteligentnie napisanym thrillerze Emily (a może Catherine?) podejmuje taką właśnie decyzję.

Stylist Magazine: Dreszczowiec "O krok za daleko" to genialna historia z nieoczekiwanym obrotem zdarzeń.

The Literary Consultancy” - Dobrze napisana, intrygująca, inteligentnie skonstruowana i przykuwająca uwagę powieść. Zwrot akcji zaskakujący, nie do przewidzenia.

Lovereading.co.uk: - Porywająca historia z szokującym zwrotem akcji; możemy praktycznie zagwarantować, że go nie przewidzicie.

Kirkus Reviews: - Nastrojowa, sprawnie napisana powieść o cenie ucieczki.
Polecamy.


Tina Seskis "O krok za daleko"; Wydawnictwo: Prószyński; Tłumaczenie: Hanna Pasierska; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 400; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7961-035-8

KaHa

Tagi: thriller, suspens, Deaver, King, Wallander,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany