Robi sobie jaja z jaja

kzarecka

2008-11-18

robi_sobie_jaja_z_jaja_160Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej - twierdzi Agata Cyryl (największa optymistka wśród genetyków), którą do życia powołała Maja Kotarska. Agatę Cyryl i Jolę Kapłan mogliśmy poznać w debiucie autorki zatytułowanym "Dracena przerywa milczenie". Od tego czasu Kotarska za sprawą "Gdzie ja miałam oczy" i "Nie kłam kochanie" udowadniała, że lekkie pióro nie jest jej obce. Zatem w jej przypadku: jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Teraz wraca ze "Strusim jajem". I z dobrze nam znanymi bohaterkami: Agatą i Jolą. Kobiety podejmują kolejne wyzwanie. Znowu kłopoty? Tak. Najważniejsze jednak, że na wesoło.


O książce - Agata Cyryl i Jola Kapłan obiecały wprawdzie swoim bliskim, że już nigdy więcej nie dadzą się wplątać w żadne niebezpieczne historie ale, czy jednak pozostać obojętne, kiedy tajemnica sama zapukała do drzwi uczelni, a życie człowieka zawisło na przysłowiowym włosku? Pozornie odrębne zdarzenia powoli zaczynają się zazębiać i gdy bohaterki są już bliskie rozwiązania zagadki, sprawa wymyka się spod kontroli... Kłopoty to przecież ich specjalność!
A co robi w powieści struś? Oczywiście, chowa głowę w piasek!

Maja Kotarska "Strusie jajo"; Wydawnictwo: Bliskie; Format: 126 x 196 mm; Liczba stron: 256; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-925602-5-8

KaHa

"To chyba nic złego być optymistką?" - wywiad z Mają Kotarską na łamach PL

Święty spokój Mai K. - autorka o sobie samej

Tagi: Maja Kotarska, Strusie jajo, Nie kłam kochanie, Gdzie ja miałam oczy,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany